Ролетни

Ролетни (ролетни, ролетни, ролетни)

Дрвени ролетни

Дрвени ролетни

Нема ништо полуксузно од дрвена ролетна на прозорец, а ролетните произведени од Саво Кусиќ се олицетворение на елеганцијата. Овие ролетни ќе додадат вредност и безвременски стил на вашиот дом. Изработени од најдоброто дрво, овие луксузни ролетни обезбедуваат издржливост, но и стил. Цврстото, ситно зрно на природата и природното дрво е отпорно на топлина, влага и распаѓање, што го прави совршен додаток за вашиот дом.

Покрај тоа, овие ролетни не се само издржливи, туку и еколошки. Дрвото што се користи за изработка на овој килим доаѓа од добро управувани и одржливи извори. Горди сме што ви го обезбедуваме мебелот за прозорци каков што отсекогаш сте посакувале. Сите наши производи мора да поминат низ нашите ригорозни проверки на квалитетот и можете да бидете сигурни дека вашите ролетни ќе бидат произведени според највисок квалитет и стандарди.